O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-usługową w branży metalowej. Zakres Naszego działania to przede wszystkim produkcja obudów i konstrukcji spawanych oraz nitowanych. Jesteśmy ukierunkowani głównie na rynek kolejowy oraz urządzenia elektroenergetyczne.

Naszą specjalnością jest dział spawalni, który przy użyciu dostępnych technologii oraz materiałów jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie, zachowując pełną estetykę oraz jakość produktu. Prowadzimy stały nadzór nad procesem spawania prowadzony przez doświadczonego inżyniera spawalnika (EWE) posiadającego kwalifikacje na poziomie A wg PN-EN ISO 14731., który dodatkowo wspomaga zespół spawalników mających uznane kwalifikacje na poziomach B i C.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi związane z obróbką plastyczną, wiórową, szlifowaniem, pracami ślusarskimi oraz montażem. Zamówienia realizujemy przy użyciu bogatego parku maszynowego, pracując na wszelkiego rodzaju dostępnych materiałach. Współpracujemy z zaufanymi kooperantami w zakresie pokryć galwanicznych, cynkowania, cynowania, miedziowania, niklowania, chromowania i chromianowania, piaskowania, satynowania, lakierowania proszkowego oraz lakierowania ciekłego.

Naszym atutem jest kompleksowość. Począwszy od pomysłu nad którym pracują specjaliści z działu projektowego po wykwalifikowaną kadrę produkcyjną. Pracujemy na dokumentacji powierzonej oraz własnej stworzonej na potrzeby zamówienia. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy Państwu swoim doświadczeniem oraz fachowością. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści -/ inżynierowie, którzy ukończyli najlepsze polskie uczelnie m.in. Politechnikę Warszawską czy Wojskową Akademię Techniczną.

Działamy w oparciu o wypracowany, stosowany i ciągle przez nas doskonalony Zintegrowany System Zarządzania oparty na normach:
• PN-EN ISO 9001:2009,
• PN-EN ISO 3834-2,
• PN-EN 15085-2.

 

 

Pliki do pobrania: